لوگو در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید

 

ویژگی های دستگاه بند انداز برقی هوشمند اتوماتیک سنس-هیر (مدل حرفه ای) چیست؟
 

مقدمه: مدل حرفه ای دستگاه بند انداز برقی هوشمند اتوماتیک سنس-هیر به گونه ای ساخته شده است که توانایی دوازده ساعت کار مداوم در روز را داشته باشد. هر یک از اجزاء تشکیل دهنده دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر با مرغوب ترین مواد اولیه و در کارخانه های پیشرفته در اروپا یا آمریکا ساخته شده است و پس از کنترل کیفی (در آزمایشگاه های پیشرفته اروپایی و آمریکایی) به سفارش گروه پخش جهانی دو کبوتر طلایی در کارخانه آلبیوِل تایوان مونتاژ شده است. در اینجا ما تک تک اجزاء را با جزئیات شرح داده ایم تا مشتریان با آگاهی کامل محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

تنها هدف ما رضایتمندی مشتریان و برقراری یک رابطه تجاری بلند مدت با مشتریان می باشد. معتقد هستیم که مشتریان سرمایه ارزشمندی برای شرکت دو کبوتر طلایی می باشند، زیرا همواره این مشتریان بزرگوار ما بوده اند که با خرید محصولات و همچنین معرفی محصولات ما به سایرین قویا این شرکت را حمایت نموده اند.

* دارای موتور الکتریکی پرقدرت و بادوام آلمانی با نشان سنس-هیر (SANS-HAIR)
 

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید

طول عمر موتور دستگاه های بندانداز های برقی نامرغوب چینی کمتر از یکصد ساعت است و ضمنا توان دوازده ساعت کار مداوم در روز را ندارد. دستگاه های بندانداز های برقی یکبار مصرف چینی پس از چند دفعه بندانداختن دچار نقص فنی می شوند و متاسفانه غیر قابل تعمیر می باشند. لذا فروشندگان محصولات غیر اورجینال و نامرغوب قادر به ارائه یکسال گارانتی طلایی و ده سال خدمات پس از فروش واقعی نمی باشند.

در صورتیکه طول عمر موتور آلمانی دستگاه های بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر (مدل حرفه ای) بیش از سی هزار ساعت است و ضمنا توان دوازده ساعت کار مداوم در روز را دارد و خوشبختانه علاوه بر یکسال گارانتی طلایی ، دارای ده سال خدمات پس از فروش واقعی (سرویس سالیانه) نیز می باشد (یعنی موتور دستگاه پس از هر سرویس سالیانه مجددا به مدت یک سال گارانتی می شود). هزینه سرویس سالیانه موتور کمتر از ده درصد بهای بروز دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر می باشد.


* دارای فنر فلزی بادوام و قابل انعطاف - ساخت کشور آمریکا

فنر دستگاه بندانداز برقی سنس-هیر با آلیاژی مقاوم و گرانبها توسط ماشین آلات پیشرفته در بزرگترین کارخانه فنر سازی آمریکا تولید شده است. این فنر کارآمد بر روی شفت موتور دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر نصب شده است که وظیفه محکم نگه داشتن و تاب دادن نخ را به عهده دارد و  نیروی موتور در سرعت های مختلف از طریق فنر به نخ اعمال می شود. لذا فنر نقش کلیدی را در دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر ایفا می کند. در دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر، چنانچه فنر آسیب ببیند، خوشبختانه با صرف هزینه ناچیزی قابل تعویض است .

اما دستگاه های بندانداز برقی یکبار مصرف چینی همگی تک سرعته هستند زیرا فنر آنها ضعیف است و تحمل نیروی زیاد در سرعت های بالا را ندارد. لذا فنر ضعیف دستگاه های بندانداز برقی یکبار مصرف چینی نه تنها در همان سرعت پائین هم ، بعد از چند مرتبه استفاده (در مدت کوتاهی) می شکند بلکه ساختار یکبار مصرف دستگاه های بندانداز برقی چینی نیز اجازه تعمیر یا تعویض قطعات آسیب دیده را نمی دهد. هر هفته بیش از نیمی از دستگاه های بندانداز برقی بنجول چینی به دلیل این قبیل نقص های فنی ، راهی زباله دانی ها می شوند.
 

* دارای شاخک های فلزی نشکن و بادوام - ساخت کشور آمریکا

شاخک ها در دستگاه بندانداز برقی اورجینال سنس-هیر مهمترین قطعه محسوب می شوند زیرا یکی از شاخص های کیفی دستگاه، سنجش کیفیت شاخک های آن دستگاه است که این قطعه طی یک سری آزمایشات پیشرفته، باید تائید کیفی شود و سپس می تواند به خط تولید وارد شود.

جنس این شاخک های ارزشمند، آلیاژی از فلزات نرم، مقاوم و گرانبها نظیر طلا، تیتانیوم، نقره و فولاد زنگ نزن می باشد که کاملا قابل انعطاف (فنری مانند) بوده و بر اثر تماس مکرر نخ با شاخک ها ایجاد خوردگی ننموده و به پوست صورت صدمه وارد نمی کند. ضمنا آبکاری شاخک ها با طلای سفید یا طلای زرد انجام شده است. این شاخک ها توسط ماشین آلات پیشرفته در بزرگترین کارخانه فنر سازی آمریکا تولید شده است.

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید

اما شاخکهای دستگاه های بندانداز برقی یکبار مصرف چینی از فلزات خشک و ارزان قیمت نظیر آهن با یک آبکاری بسیار نازک برونز (برانز) ساخته شده است که در بلند مدت هم زنگ می زند و هم ایجاد خورگی می کند (براده های آهن زنگ زده به پوست صورت آسیب می رسانند) و از همه مهمتر اینکه شاخکهای دستگاه های بندانداز برقی چینی غیر قابل انعطاف بوده و در حین بند انداختن ناگهان می شکند و حادثه آفرین می شود. کم نیستند افرادی که ناآگاهانه اینگونه ماکت های چینی را برای بندانداختن موهای صورت بکار برده اند و حین کار شاخک های ضعیف دستگاه بندانداز برقی نامرغوب چینی کور شده اند . پس نتیجه می گیریم که اگرچه قیمت دستگاه های تقلبی و یکبار مصرف چینی بسیار پائین می باشد ولی به همان نسبت (و به دلایل فنی که در بالا توضیح داده شد) ، ایمنی این دستگاه ها نیز بسیار پائین می باشد.
 
صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید توجه: در اواسط سال 2013 میلادی کارگاه های چینی تعداد بسیار بالایی دستگاه بندانداز برقی یکبار مصرف نامرغوب با مارک های معروف (نظیر فیلیپس ، بران ، پاناسونیک و...) تولید کردند و از مبادی غیر رسمی وارد بازار کشور های اروپایی و آمریکایی کردند. پس از انتشار اخبار خطر آفرین بودن این دستگاه های چینی بنجول برای چشم انسان، در اوایل سال 2015 میلادی این دستگاه های بنجول چینی از سطح سالن ها ، آرایشگاه ها و فروشگاه های اروپا و آمریکا جمع آوری و به مقصد زباله دان جهان (کشور های جهان سوم نظیر ایران، هند، پاکستان، افغانستان و...) سرازیر شدند تا عده ای سودجو به هر قیمتی که شده (از 10 دلار گرفته تا 20 دلار) از راه های گوناگون (از طریق فروشگاه های اینترنتی ، ماهواره ها و بنجول فروشی ها) این زباله های خطر آفرین را به دست مصرف کنندگان ناآگاه (ناآگاه به مسائل فنی) برسانند و بدین ترتیب چینی ها و شرکای تجاری آنها متضرر نشوند.

 
اکنون اگرچه کل مردم جهان از وجود این وب سایت با خبر نیستند تا بدینوسیله بتوانند با مسائل فنی دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک اورجیتال سنس-هیر آشنا شوند ولی خوشحالیم شانس آشنایی با شما بازدیدکنندگان محترم را یافته ایم و اکنون فرصت را مغتنم می شماریم و از شما تقاضا داریم این وب سایت را جهت آگاهی عموم در شبکه های اجتماعی معرفی کنید تا عده کمتری آلوده زباله های خطرآفرین چینی شوند.
 

بهتر است که بدانید که خود چینی ها برای مصرف خودشان، دستگاه بندانداز برقی هوشمند اتوماتیک اورجینال سنس-هیر را از کشور تایوان به چین واردات کرده اند. این بدین معناست که در یک دهه اخیر، نسل جدید چینی ها با صادرات محصولات بنجول و خطرآفرین به کشورهای جهان سوم، غیر چینی ها را قربانی کرده اند و به ثروت هنگفتی دست یافته اند و اکنون برای سلامتی و جان خودشان محصولات مرغوب (نظیر دستگاه بندانداز برقی سنس-هیر) را در زندگی روزمره خود بکار می گیرند .

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید


البته این سیاست بی رحمانه چشم بادامی های جوان فقط محدود به تجارت دستگاه بندانداز برقی نمی شود. در یک دهه اخیر دیگر چینی ها بهترین خودرو های ایمن کره ای، ژاپنی و آمریکایی را خودشان سوار می شوند . حتی منازل، محل کار و خودرو های آنها مجهز به دستگاه های تصفیه آب و هوای سوئیسی می باشد. در حالیکه در کشور های جهان سوم خودرو های بی کیفیت چینی یا در حوادث رانندگی (بدلیل نقص فنی) جان عده ای بی گناهان را می گیرند، یا این بنجول های چینی هوای شهر ها را آلوده می کنند و هر ساله میلیون ها نفر به بیماری آسم دچار می شوند و هر ساله یک دهم این بیماران مبتلا به آسم بر اثر ایست قلبی ، عفونت ریه و... می میرند...
 

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید

اکیدا توصیه می شود برای مصارف بلند مدت، از دستگاه های بندانداز برقی اورجینال سنس-هیر استفاده کنید که به عنوان یک وسیله مطمئن و ایمن در دنیا به ثبت رسیده است.

آمار فروش یک دهه اخیر دستگاه بندانداز برقی اورجینال سنس-هیر نشان داده که بیش از صد میلیون نفر در سراسر دنیا سنس-هیر بدست، به نبرد با موهای زائد و ناخواسته خود می روند.

بندانداختن سریع و یکدست موهای صورت و بدن نه تنها نوعی ماساژ محسوب می شود بلکه باعث می شود تا میکاپ (مواد آرایشی) به خوبی روی صورت بنشیند. به همین دلیل است که دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر محبوب بانوان است.


به دلایل فنی که در بالا شرح داده شد، اکیدا توصیه می شود از دستگاه های بندانداز برقی بنجول چینی هرگز برای
بندانداختن موهای صورت استفاده نکنید.
  
دستگاه های بندانداز برقی یکبار مصرف چینی ماکت هایی هستند که صرفا جنبه آموزشی و یا تزئینی (جهت تزئین ویترین فروشگاه ها) داشته و برای کار حرفه ای ساخته نشده اند. کالاهایی که در ویترین فروشگاه ها قرار می گیرند به مدل یا ماکت معروف هستند و فقط شکل ظاهری آنها شبیه محصولات اورجینال است. چون قطعات به کار رفته در داخل آنها بی کیفیت هستند، پس ارزان قیمت می باشند. 
 
از آنجائیکه همیشه احتمال آسیب رسیدن یا مفقود شدن محصولات ویترینی در فروشگاه وجود دارد، این ماکت های چینی را جهت بازدید عموم در ویترین فروشگاه ها قرار می دهند ولی کالاهای اورجینال و حرفه ای در انبار موقت فروشگاه نگهداری می شوند.
 

ضمنا هر آنچه که در ویترین فروشگاه ها قرار می گیرد به مرور زمان بر اثر تابش مستمر نور آفتاب غیر قابل استفاده می شود. لذا فروشندگان معمولا محصولات اورجینال و گران بهای خود را در ویترین فروشگاه قرار نمی دهد.

ریشه تمام بدبختی های بشر جهان سومی فقط جهل ، ترس و فقر است ! سازندگان چینی همواره عده ای فروشنده سودجو را در کشور های جهان سوم اجیر می کنند تا این ماکت های چینی را تحت عنوان محصولات اورجینال و حرفه ای به خریداران نا آگاه بفروشند.

شما که امروز از طریق این مرجع آرایشی و بهداشتی با بسیاری از نکات فنی آشنا شده اید ، امیدواریم که دیگر در دام این چشم بادامی ها گرفتار نشوید.

همیشه باور داشته باشید که شما شایسته لوکس ترین ها هستید !

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید


* دارای یک مادر برد الکترونیکی تمام اتوماتیک و هوشمند ساخت کشور تایوان با نشان سنس-هیر  (SANS-HAIR)

مادر برد دستگاه بندانداز برقی سنس-هیر دارای حسگر های سوئیسی (سنسور های سوئیسی) می باشد که هوشمندانه رطوبت محیط و دمای قطعات الکترونیکی نصب شده بر روی مادر برد دستگاه را کنترل می کنند تا مادر برد دستگاه صدمه نبیند.


* دارای بدنه پلاستیکی استاندارد (Virgin ABS Enclosure)

بدنه دستگاه بندانداز برقی اورجینال سنس-هیر از ترکیب مواد پلاستیک نو و استاندارد (Virgin ABS Enclosure) ساخته شده اند که بسیار مقاومند و به پوست دست آسیب نمی رسانند. اما جنس بدنه دستگاه های بندانداز برقی یکبار مصرف چینی از پلاستیک های نامرغوب بازیافتی است که با رنگ های شیمیایی ترکیب شده است و ایجاد حساسیت های پوستی می کند.
 

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید

* دارای چراغ جلوی نورانی

چراغ نصب شده در جلوی دستگاه بند انداز برقی اتوماتیک سنس-هیر به کاربر این امکان را می دهد که موهای ریز را به خوبی ببیند و آنها را توسط این دستگاه از ریشه جدا سازد.

*
دارای یک بسته نخ ابریشم طبیعی استریل - ساخت کارخانه دکتر سوچر ایتالیا

لازم به ذکر است که هر بسته حاوی 24 ساشه نخ ابریشم طبیعی استریل دکتر سوچر (Dr. Suture) ایتالیا می باشد و بهای هر بسته 24 ساشه ای ، حدود 18 دلار است . ضمنا هر ساشه حاوی دو عدد نخ نیم متری می باشد که برای یکبار بند انداختن صورت و بدن کفایت می کند. ساشه کیسه کوچک یک بار مصرفی است که معمولاً از فویل آلومینیومی ساخته شده است.


در سالنها و آرایشگاه ها که هر روز چندین نفر از یک دستگاه استفاده می کنند، مسلما به بیش از 24 ساشه نخ در سال نیاز می باشد. لذا برای تهیه نخ فابریکی دستگاه بندانداز برقی سنس-هِیر فقط کافیست با پخش سراسری دو کبوتر طلایی تماس حاصل فرمائید.


مژده: شرکت دو کبوتر طلایی در ازای خرید هر شش بسته نخ (هر بسته حاوی 24 ساشه نخ فابریکی دستگاه بندانداز برقی اورجینال سنس-هیر) ، به مشتریان خود یک بسته 4 عددی ماسک گیاهی نانو بعلاوه یک بسته دستمال مرطوب طبیعی نانو نیز هدیه می دهد.

 

* دارای صفحه کلید لمسی سوئیسی

بر روی صفحه کلید لمسی مدل حرفه ای دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر نشان شرکت دو کبوتر طلایی، علامت تجاری محصول ( SANS-HAIR ) و مدل دستگاه (  SWISS HONEY BEE ) چاپ شده است.

* ویژگی های نخ فابریکی دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر

نخ فابریکی دستگاه بندانداز برقی اورجینال سنس-هیر که به نام نخ ابریشم طبیعی استریل دکتر سوچر (Dr. Suture) معروف است،
از نانو الیاف ابریشم طبیعی ساخته شده است و بسیار نرم (سازگار با پوست لطیف بانوان) و حتی مقاوم تر از نخ های معمولی است. ضمنا آغشته به نانو سیلور (با خاصیت آنتی باکتریال) نیز می باشد.

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید


توجه: متخصصین پوست نیز استفاده از نخ ابریشم طبیعی استریل دکتر سوچر را برای بند انداختن موهای افراد دارای پوست های حساس توصیه می کنند.

* دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر دارای یکسال گارانتی طلایی و ده سال خدمات پس از فروش واقعی شرکت دو کبوتر طلایی می باشد.

دقت داشته باشید که بر روی ضمانتنامه حتما هولوگرام طلایی و مهر پخش سراسری دو کبوتر طلایی درج شده باشد. گروه پخش جهانی دو کبوتر طلایی یک شرکت بین المللی معتبر ثبت شده در وزارت بازرگانی و وزارت بهداشت ایران می باشد. لذا قادر به ارائه گارانتی طلایی (ضمانتنامه معتبر) و خدمات پس از فروش واقعی می باشد. محصولات این شرکت در داروخانه های معتبر عرضه می گردند.

 

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید

نکته: قبل از کار با دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر، حداقل یکبار ضمانتنامه طلایی شرکت دو کبوتر طلایی را مطالعه فرمائید. نمونه این ضمانتنامه طلایی در همین وب سایت نیز در دسترس است.

دستگاه های بندانداز های برقی بی کیفیت تقلبی چینی (که از برند های معروف فیلیپس ، پاناسونیک، بران و ... سوء استفاده می کنند)، از مبادی غیر رسمی وارد بازار می شوند و ضمنا اجازه پخش در داروخانه ها و فروشگاه های معتبر را ندارند. ضمنا هیچ شرکت ثبت شده ای رسما از گارانتی آن پشتیبانی نمی کند (یعنی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی نمی باشند).

سلامتی شما در اولویت است. همیشه محصول اورجینال بخرید!

* دارای کد شناسایی بین المللی (REG Number)

بر روی بدنه دستگاه بندانداز برقی اورجینال و مرغوب سنس-هیر (مدل حرفه ای) عبارت سوئیس-هانی-بی (
Swiss Honey Bee) و بر روی لیبل پشت دستگاه نشان تجاری سنس-هیر (SANS-HAIR) همراه با شماره سریال، کد شناسایی بین المللی ، تاریخ اعتبار گارانتی ، نام کارخانه و کشور سازنده یعنی عبارت ساخت کشور تایوان ( Made in Taiwan ) ذکر شده است و حتی بر روی تک تک اجزاء آن نیز نام کارخانه و کشور سازنده دیده می شود.
 

 دستگاه هایی که دارای کد شناسایی بین المللی می باشند در هر کجای دنیا که باشند از گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش شرکت دو کبوتر طلایی برخوردار می باشند. به خاطر داشته باشید که شرکت دو کبوتر طلایی به دستگاه های فاقد این لیبل یا دارای لیبل های مخدوش به هیچ وجه گارانتی و خدمات فروش ارائه نمی دهد.

اما بر روی دستگاه های  غیر اورجینال عبارت ساخت کشور چین (Made in PRC یا Made in China) دیده می شود و یا اصلا چیزی ذکر نشده است. دستگاه های بندانداز برقی بنجول یکبار مصرف به دلیل ایمنی بسیار پائین در کشورهای اروپایی و آمریکایی خطرآفرین اعلام شدند. لذا در سال 2015 میلادی تعداد زیادی از دستگاه های بندانداز برقی بنجول چینی که از آرایشگاه ها و فروشگاه های کشور های اروپایی و آمریکایی جمع آوری شده بودند، به مقصد زباله دان جهان (بازار کشور های جهان سوم) مرجوع شدند و بر روی آنها برند های مشهور (نظیر بران، فیلیپس، پاناسونیک و...) مشاهده می شود و اکنون در اینترنت، ماهواره ها و بنجول فروشی ها تحت عنوان دستگاه بندانداز برقی آلمانی، گرانتر از بهای واقعی آن (گرانتر از هشت دلار) فروخته می شوند.

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید


* جهت ثبت سفارشات خود، لطفا با شرکت دو کبوتر طلایی تماس حاصل فرمائید یا بندانداز برقی اصل سنس-هیر را از مراکز مجاز فروش و داروخانه های معتبر سراسر کشور که توسط این شرکت به شما معرفی می شوند، خریداری نمائید.  جهت اطلاع از مراکز مجاز فروش یا لیست داروخانه های معتبر فقط با واحد پشتیبانی شبانه روزی شرکت دو کبوتر طلایی 02188349295 یا 02188317156 یا 02177697613 تماس حاصل فرمائید.
 

* کیف محافظ ضد آب ( شیک و سبک)

* بر روی محصولات اورجینال سنس-هیر یک هولوگرام طلایی شرکت دو کبوتر طلایی وجود دارند. بر روی هر هولوگرام یک شماره سریال نصب شده است که یک فرصت استثنایی برای شرکت در قرعه کشی بین المللی دو کبوتر طلایی می باشد. جهت شرکت در قرعه کشی ضمانتنامه طلایی شرکت دو کبوتر طلایی را مطالعه فرمائید.

* تصویر دستگاه بندانداز برقی اصل سنس-هیر (با رنگ سفید صدفی متالیک) را که در بالا مشاهده کرده اید، به خاطر بسپارید تا در هنگام خرید، این مورد را چک کنید.

لوازم جانبیِ اورجینالِ دستگاه بنداندازِ برقی اتوماتیک سنس-هِیر

لوازم جانبی مربوطه را با اطمینان خاطر از پخش جهانی دو کبوتر طلایی خریداری فرمایند.

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید
صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید
* لوسیون گیاهی کاهش دهنده رشد مو (ساخت کشور کانادا) * دستمال مرطوب ارگانیک نانو (پاک کننده سریع میکاپ صورت)
 
صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید
 
صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید

* ماسک ارگانیک نانو، راز زیبایی صورت بانوان

استریل و یکبار مصرف  (بسته بندی ساشه ای)
دارای فرمولی ملایم - مناسب برای پوست های حساس بانوان
ساخته شده تحت تکنولوژی نانو در کشور کره جنوبی
دارای بیشترین و سریع ترین اثربخشی مطلوب
(مواد مغذی تا مقیاس نانو کوچک شده اند تا بتوانند به عمق بافت نفوذ نمایند)
محبوب بانوان - اورجینال، موثر و مطمئن
تجربه خواص شگفت انگیز عصاره های گیاهی بر روی پوست صورت
(حاوی عصاره چهل گیاه سودمند برای پوست صورت)
جوانسازی، شادابی و طراوت پوست صورت
رفع خشکی، سوزش، قرمزی و التهاب پوست صورت
رفع استرس و خستگی پوست صورت
جلوگیری از جوش های پس از اصلاح
جلوگیری از تیرگی پوست صورت
مقرون بصرفه - بهای هر بسته فقط هشت دلار
(هر بسته حاوی چهار نوع ماسک صورت با خواص گوناگون)
ابزاری کارآمد در منزل، آرایشگاه ها، سالن های زیبایی و مراکز لیزر درمانی

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید

 

______________________________________________________________________________

سنس-هير، نسل جديد دستگاه هاي بندانداز برقي هوشمند اتوماتیک به بازار آمد !
بندانداختن سريع و يكدست صورت و بدن با كمترين درد و بيشترين دقت
سنس-هِیر، تنها دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک در دنیای حرفه ها
پشتیبانی شبانه روزی: 02188349295 و 02188317156
مشاوره تلفنی رایگان: 02177697613

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تعداد بازدیدکنندگان این ماه

www.hitwebcounter.com

        

Golden Double Dove Global Distribution Group
E-mail:
sales@sanshair.ir ; Telephone: +98-21-88317156
P.O. Box: 14155-1119, Valiasr S.Q. Post Office, Tehran, Iran
LOVESUN, SANS-HAIR, FEMPEE and X-TIGHT are registered trade marks.
Copyright 2010-2016 Golden Double Dove Corporation. All rights reserved.