لوگو در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید


در یک دهه اخیر با تولید انبوه محصولات نامرغوب (محصولات خطرآفرین و ارزان قیمت) چینی که از ترکیب مواد بازیافتی با مواد شیمیایی مضر ساخته شده اند، متاسفانه آمار مبتلایان به سرطان در دنیا نگران کننده است. در بازار جهانی بهای یک کالای ارگانیک و طبیعی ده برابر یک کالای نامرغوب چینی و شیمیایی است و این گرانی بی حکمت نیست زیرا شما بهای پیشگیری از سرطان را می پردازید.

سلامتي شما در اولويت است! محصول اورجينال بخريد و يك عمر با اطمینان خاطر از كاركرد موثر و ایمنی آن لذت ببريد و همچنين در قرعه كشي بین المللی دو كبوتر طلايي نيز شركت كنيد.

دستگاه بندانداز برقي اتوماتیک اورجینال سنس-هير داري يکسال گارانتي طلايي و ده سال خدمات پس از فروش واقعی شرکت دو کبوتر طلايي مي باشد.
 

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید دستگاه بندانداز برقي يک کالاي سودمند و سرمايه اي در سبد خريد هر خانواده محسوب مي شود. به عبارت ديگر دستگاه بندانداز برقي وسيله اي است که هر فرد در طول حيات خود در منزل یا مسافرت صد ها مرتبه از آن استفاده مي کند. لذا اين وسيله مي بايست سبك، كم حجم، شكيل و خوش دست، قابل حمل، آسان و راحت (اتوماتیک)، چند سرعته، دقيق و بادوام بوده و طبق استانداردهاي بين المللي وسايل آرايشي و بهداشتي برقي ساخته شده باشد. اين وسيله مي بايست قابل تعمير باشد و يک شرکت معتبر (ثبت شده در وزارت بهداشت و وزارت بازرگاني) خدمات پس از فروش آنرا بعهده گيرد.

دستگاه بندانداز برقي سنس-هير تنها وسیله اورجينالي است که داري همه ويژگي هاي فوق بوده و توسط پخش جهانی دو کبوتر طلايي در داروخانه ها و فروشگاه هاي معتبر عرضه گرديده و خدمات پس از فروش آن توسط تجهیزات پیشرفته و متخصصين ماهر شرکت دو کبوتر طلايي پشتيباني کامل مي شود.


مصرف کنندگاني که دستگاه های بندانداز برقي غير اورجينال چيني را خريداري و استفاده کرده اند، اظهار مي دارند که دستگاه های بندانداز برقي بنجول چيني تنها يک ماکت یا اسباب بازي يکبار مصرف هستند که هيچ شرکت معتبري عهده دار گارانتی و خدمات پس از فروش آنها نمي باشد.

مصرف کنندگاني که دستگاه بندانداز برقي اورجینال سنس-هیر را خريداري و استفاده کرده اند، با رضایتمندی کامل، این محصول بی نظیر را به سایر بستگان، دوستان و آشنایان خود توصیه کرده اند و مرتبا از طریق این وب سایت، محصولات جدید شرکت دو کبوتر طلایی را پیگیری می کنند. این استقبال مصرف کنندگان، خود نشان از کیفیت بالای محصولات اورجینال سنس-هیر و وجود یک گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی دارد.

تنها هدف شرکت دو کبوتر طلایی، رضایتمندی مشتریان است و بر همین اساس، سالانه بیست درصد درآمد حاصل از فروش محصولات این شرکت، صرف توسعه و تحقیقات در مرکز تحقیقاتی دو کبوتر طلایی در کشور سوئیس می شود.

اینجا شما می توانید یک تصویر از ضمانت نامه دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر (مدل خانگی) را مشاهده کنید.

 

صفحه در حال بارگذاری است... لطفا چند لحظه صبر کنید

_____________________________________________________________

سنس-هير ،  راز  زيبايي  و  جذابيت  بانوان
دیگر داشتن پوستی صاف و صیقلی همچون آینه یک رویا نیست !
سنس-هير، رهايي از موهاي ضخيم و زير پوستي نازيبا، حتي موهاي ريز و نازك
روشی طبیعی براي جلوگیری از تيرگي پوست و توصيه شده توسط متخصصين پوست و مو
تلفن واحد پشتیبانی شبانه روزی: 02188349295 و 02188317156 و 02177697613

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تعداد بازدیدکنندگان این ماه

www.hitwebcounter.com

        

Golden Double Dove Global Distribution Group
E-mail:
sales@sanshair.ir ; Telephone: +98-21-88317156
P.O. Box: 14155-1119, Valiasr S.Q. Post Office, Tehran, Iran
LOVESUN, SANS-HAIR, FEMPEE and X-TIGHT are registered trade marks.
Copyright 2010-2016 Golden Double Dove Corporation. All rights reserved.